پنج کتاب برتر انگیزشی که زندگی شمارا تغییر خواهد داد

فرقی نمیکند کجا هستید و چه میخواهید، فقط کافی است انگیزه خوداان را حفظ کنید و برای بدست آوردن آنچه میخواهید با بردباری و تلاش و انگیزه کافی آنرا بدست آورید.

در این مطلب میخواهیم شماره با پنج کتاب برار انگیزشی آشنا کنیم که انگیزه شمارا برای تحقق رویاهایتان چندبرابر نیکند و زندگیتان را متحول میکند.

در ادما با sinox همراه باشید.

۱. فکر کنید و پولدار شوید از ناپلئون هیل

اثری بسیار قوی از ناپلئون هیل که بخش های کوتاه اما پر ثمری از فراز و نشیب،زندگی افراد بزرگ و شناخته شده را برای خواننده به تصویر میکشد.

دلیلی برای اینکه این کتاب خاص در بالای همه کتاب‌های کمک به خود قرار گرفته است وجود دارد. اگر شما نمی‌دانید که چرا این چنین است، حتماً باید این کتاب را بخوانید تا خودتان ببینید.

این کتاب در سال ۱۹۳۷ منتشر شده است، اما هنوز هم کاربرد دارد زیرا که از تجربیات زندگی بیش از ۵۰۰ مرد موفق، شامل توماس ادیسون، هنری فورد و جان دی راکفلر بهره می‌گیرد. ناپلئون هیل در ۲۰ سال از تحقیقات خود که از این مردان برجسته جمع آوری کرده است، بهترین مطالب را چکیده می‌کند و فقط اکسیری را که نیاز دارید، به شما می‌دهد.

این کتاب به شما سیزده گام کاملاً عملی و کاربردی برای رسیدن به هدف خود، هر چه که باشد می‌دهد.

“نظرات ارزان‌ترین کالاها روی زمین هستند. هر فردی گروهی از نظرات آماده برای هر کسی که حاضر به قبول کردن آن‌ها باشد دارد. در صورتی که اگر زمانی که تصمیمی گرفتید تحت تأثير “نظرات” قرار بگیرید، در هيچ تعهدي موفق نخواهيد بود. “- ناپلئون هیل، فکر کنید و پولدار شوید

۲ . شما را در بالا می‌بینم از زیگ زیگلار

شما را در بالا می‌بینم، عصاره سه دهه تجربیات زیگ زیگلار است که شامل سفر به جهان و انگیزش مردم در سراسر قاره‌ها می‌شود. اندیشه بنیادین این کتاب این است که شما می‌توانید همه چیزهایی را که می‌خواهید در زندگی به دست آورید، اگر به دیگران کمک کنید آنچه که می‌خواهند را به دست آورند.

این کتاب بر اهمیت ارزش‌های اساسی انسانی تأکید می‌کند که همه ما باید آن را حفظ و عمل کنیم، مانند ایمان، وفاداری، صداقت و راستی. این کتاب واقعاً به شما انگیزه می‌دهد تا به یک انسان خوب تبدیل شوید و اطمینان حاصل کنید که تا زمانی که به خودتان اعتقاد دارید و برای دیگران در اطراف خود مفید باشید، چیزهای خوب برای شما اتفاق خواهد افتاد.

 این کتاب مانند راه پله‌ای برای موفقیت ساختار یافته است و می‌گوید اگر بنیاد هر قدم را به طور قاطع بنا کنید، مطمئناً به بالاترین سطح خواهید رسید.

 “داستان زندگی به شما مکرر اطمینان می‌دهد که اگر از آنچه که دارید استفاده کنید، بیشتر برای استفاده به شما داده می‌شود.”- زیگ زیگلار، شما را در بالا می‌بینم

۳ . قدرت عادت از چارلز دوهیگگ

چالز دوهیگگ، خبرنگار کسب و کار نیویورک تایمز برنده‌ی جایزه، شما را به عمق ذهن انسان منتقل می‌کند و با اصول علمی حمایت شده، به شما می‌گوید که چگونه عادت‌های خوب می‌تواند (و باید) توسعه ‌یافته و حفظ شوند. او تأکید می‌کند که حتی بیشترین اشتباهات عادت‌های بد را با عمل و اراده شدید انجام داد.

او بسیاری از نمونه‌های زندگی واقعی را ارائه می‌دهد که زندگی خود را با استفاده از قدرت عادت تغییر دادند. یک زن که سیگار را ترک کرد و در ماراتنی دوید، یک مدیرعامل که یک الگوی مشترک را در بین کارکنانش تغییر داد و شرکت خود را به یک کسب و کار برتر تبدیل کرد و حتی یک بازاریاب که با یک تغییر کوچک در استراتژی تبلیغاتی، محصولش یک میلیارد دلار در سال فروش دارند.

قدرت عادت را بخواندید تا ببینید که چگونه شما نیز می‌توانید فقط با درک اینکه چگونه عادات کار می‌کنند زندگی خود را تغییر دهید.

“قهرمانان کارهای فوق العاده انجام نمی‌دهند. آن‌ها چیزهای عادی را انجام می‌دهند، اما آن‌ها را بسیار سریع و بدون فکر، به طوری حریفشان زمانی برای واکنش نداشته باشد انجام می‌دهند. آن‌ها عادت‌هایی را که آموخته‌اند دنبال می‌کنند. ” – قدرت عادت، چالز دوهیگگ

۴ . قدرت تفکر مثبت توسط نورمن وینسنت پیل

امروزه با منفی‌نگری‌های بسیار زیاد در حال حاضر در جهان، حفظ و پرورش یک اندیشه مثبت، سخت‌ترین کار و تنها راه است. نورمن وینسنت پیل، در این کتاب به شما توصیه‌هایی عمیق در مورد چگونگی مثبت ماندن و تأثیر نگرفتن از استرس، اضطراب و افسردگی که زندگی ما را نابود می‌کنند ارائه می‌دهد.

 این کتاب را بخوانید تا ذهنیت خود را از عادت‌های محدود کننده دور کنید و خود را با شادی گسترش دهید.

 “مشکل بسیاری از ما این است که ترجیح می‌دهیم به جای اینکه توسط انتقاد نجات پیدا کنیم توسط تحسین نابود شویم.” -نورمن وینسنت پیل، قدرت تفکر مثبت

۵ . فقط شروع کنید از لئونارد ای.اسکلسینگر

چقدر برای شروع انجام کاری سختی کشیده‌اید و احساس کردید که اگر فقط می‌توانستید شروع خوبی داشته باشید چقدر خوب می‌شد؟ شما نمی‌دانید چه اتفاقی خواهد افتاد، شما نمی‌دانید که اتفاقات چطور در آینده شکل می‌گیرند. پس چگونه می‌توانید موفق شوید؟

سعی نکنید پیش‌بینی کنید، نظری ندهید؛ وقت خود را برای فکر کردن به نتایج تلف نکنید. فقط شروع کنید. این چیزی است که اسکلسینگر و دو دوست موفق او به شما در این کتاب شاهکار می‌گویند و توصیه‌هایی کاربردی در مورد زندگی را بیان می‌کنند.

 این کتاب بسیار انگیزشی است، شما با خواندن این کتاب مشتاق خواهید شد تا بیدار شوید و کاری فوق‌العاده را آغاز کنید.

 “ثبت نام به معنی وادار کسی برای انجام کاری که شما می‌خواهید نیست. بلکه در مورد فرصت دادن به آن‌ها برای انجام کاری است که ممکن است بخواهند است. “- فقط شروع کنید، لئونارد ای.اسکلسینگر

منبع:http://www.lifeoptimizer.org

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *